Info

Servisný poplatok-SKYLINK a CSLINK

Česko-slovenská satelitná platforma Skylink a CSLINK zavádza s účinnosťou od 1. 9. 2012 jednotný Servisný poplatok.

Výška Servisného poplatku

Výška Servisného poplatku je 1,2€ za mesiac, resp. 14,4€ za rok za každú prístupovú kartu Skylink alebo CSLINK.Prístupové karty, za ktoré nebude Servisný poplatok uhradený, nebude možné ďalej používať pre príjem žiadnych kódovaných programov, teda ani pre neplatenú ponuku.Servisný poplatok bude zahrnutý do ceny platených balíčkov Skylink alebo CSLINK. Cena platených balíčkov sa teda nezmení.

Komu a kedy vzniká povinnosť platiť Servisný poplatok

Pre karty registrované pred 1. 9. 2012 je Servisní poplatok nutné platiť až po uplynutí 24 mesiacov od dáta registrácie karty*.

Pre karty registrované 1. 9. 2012 a neskôr sa Servisný poplatok platí až po uplynutí 12 mesiacov od dáta registrácie*.
* vzťahuje sa i na karty Skylink VÝMENA

Ako hradiť Servisný poplatok

Mesačne

1,2€

u nás online (prvý mesiac zdarma)

Ročne

14,4€

Na rok dopredu, u nás online

MULTI miesto TOTALu

31. 3. 2012 - Pôvodný programový balíček TOTAL je nahradený novým balíčkom MULTI.Ak chcete prijímať televízne programy v rozsahu programovej ponuky a cenovej úrovne pôvodného balíčka TOTAL, máte možnosť predplatiť si programový balíček MULTI. Tým získate 28 miesto pôvodných 24 programov a základný mesačný poplatok sa vám zníži z 330 Kč za TOTAL na 290 Kč za MULTI. Podmienkou je výmena karty CS Link za novú kartu Skylink VÝMENA.

 

Karty Skylink VÝMENA sa predávajú za odporúčanú cenu 24 € vrátane DPH.Kartu Skylink VÝMENA môžete objednať taktiež na dobierku v našom e-shope.

Akčná ponuka

Ak si predplatíte balíček MULTI na 6 alebo 12 mesiacov, získate kartu Skylink VÝMENA zdarma a navyše 2 mesiace promo vysielanie všetkých programov Skylink.

Predplatné balíčka MULTI na 6 mesiacov je (70,80 €) a predplatné na 12 mesiacov je (129,80 €).

Objednať balíček MULTI môžete niektorým z týchto spôsobov:

- E-mailom na adrese info@tvdigitalne.sk,
- telefonicky na Zákazníckej linke 0902/164 546

Vždy uveďte číslo pôvodnej karty CS Link a adresné údaje pre poštovú zásielku.

Po prijatí objednávky vám pošleme poštou na dobierku novú kartu Skylink VÝMENA. Cena dobierky sa rovná cene zvoleného predplatného balíčka MULTI. Po doručení je potrebné novú kartu zaregistrovať na webe Skylinku.

Po registrácii sa na novej karte Skylink VÝMENA automaticky aktivuje ponuka GRÁTIS (neplatené programy), balíček MULTI na predplatené obdobie (teda 6 alebo 12 mesiacov) a navyše sa vám v rámci akčnej ponuky spustí na 2 mesiace promo vysielanie všetkých ostatných platených programov Skylinku, ktoré nie sú súčasťou balíčka MUTLI, s výnimkou programov Hustler a Man-X (kompletnú programovú ponuku Skylinku nájdete na www.skylink.cz)

Ako postupovať pri registrácii karty Skylink VÝMENA

Novú kartu si môžete zaregistrovať na webe Skylinku v sekcii označené REGISTRÁCIA A SPRÁVA SLUŽIEB cez tlačidlo Výmena. Alternatívne môžete využiť taktiež papierový formulár, ktorý je súčasťou balenia karty.

Pri registrácii novej karty uveďte číslo pôvodnej karty CS Link. Pôvodná karta CS Link musí byť aktuálne aktívna a bez časového obmedzenia (pri ročnej karte je nutné uhradiť doplatok). Na jednu kartu CS Link je možné uplatniť iba jednu výmenu za kartu Skylink. Registráciou karty Skylink VÝMENA sa automaticky stanete zákazníkom Skylinku.

Vaša pôvodná karta CS Link sa po registrácii karty Skylink VÝMENA deaktivuje. Pokiaľ je na karte CS Link v dobe registrácie karty Skylink VÝMENA niektorá z platených služieb, dôjde k deaktivácii karty CS Link až k dni vypršania predplatného. Ak máte na svojom účte u CS Linku nenulový kredit, bude príslušná čiastka prevedená na váš nový účet u Skylinku, a to do 60 dní od registrácie karty Skylink VÝMENA.

Karta Skylink VÝMENA je z technického pohľadu v prevedení Irdeto ICE, preto funguje ako v nových prijímačoch s dekodérom Irdeto, tak v starších prijímačoch s dekodérom CryptoWorks. Zároveň si tak jednoducho a včas vyriešite prechod na nový kódovací systém Irdeto, ktorý ostatných zákazníkov CS Linku ešte len čaká.